O nas

Share

 

o nas

Na początku była miłość do koni... Poznaliśmy się w Klubie Jeździeckim nieopodal Białegostoku będąc jeszcze dziećmi.
Parę lat później połączyło nas uczucie i wspólne zafascynowanie kulturą Indian Ameryki Północnej.

Los jednak chciał, że nasze drogi się rozeszły, po to, abyśmy po 20 latach znów się spotkali i podjęli wspólną drogę.
Zmęczeni życiem w mieście, ciągłym pośpiechem i mający wciąż w sercach miłość do koni, przyrody i Indian, postanowiliśmy odnaleźć nasze miejsce na ziemi, w którym moglibyśmy realizować się, zwolnić tempo i przekazać trochę naszej pasji innym.

Puszczykówka była miłością od pierwszego wejrzenia. Nazwa wzięła się od puszczyka, który jak powiedział poprzedni właściciel „jest zameldowany na stałe w stodole”. My go nie wymeldowywaliśmy, a on się chyba do nas przyzwyczaił, bo nawet nasze wesele zorganizowane właśnie w stodole nie zdołało go wypłoszyć.

Po latach, ze względu na podobieństwo do nazw innych miejscowości postanowiliśmy zmienić nazwę Puszczykówka na Kraina Puszczyka.

Oprócz puszczyka, naszego miejskiego psa Soni i kota Sylwestra, przywędrowała do nas suczka husky Luna, następnie Saba i owczarek niemiecki Lori. Obecnie jest z nami nadal kot Sylwester i Lori oraz piękne stado owczarków szetlandzkich: Cheri, Dafne, Aida, Norka i Monti oraz trzy owczarki niemieckie: Argo, Aria i Shadow. Przygarnęliśmy również trzy konie: Nubirę, Nanę i Kosmo. Kosmo odszedł za Tęczowy Most, ale pojawił się cudny arab- Adil oraz chwytający za serce kucyk Django. W między czasie doszły również kozy, kury, indyki, króliki, bociany, owce i skunksy. Jesteśmy pewni, że nie koniec na tym jeśli chodzi o zwierzyniec.

Nasza przygoda w Krainie Puszczyka trwa od 2011 roku. Wszystkich, którzy chcą do nas zajrzeć, odetchnąć świeżym powietrzem, zatrzymać się na chwilę, popatrzeć w gwiazdy, porozkoszować przyrodą, spróbować wiejskiego jedzenia czy też rozpalić ognisko serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy również dzieci i młodzież ze szkół i przedszkoli. Dla Was przygotowaliśmy program, który poprzez gry i zabawy pozwala na zapoznanie się z kulturą Indian i kowbojów,

podpis

Wszystkie zdjęcia użyte na stronie należą do Puszczykówki.
Kopiowanie bez zgody właścicieli zabronione.